• Čeština (Czech)

Akční nabídka

Momentálně nejsou žádné slevy

Speciální přání

Nenašli jste zboží, které jste hledali? Napište si o něj.

Nákupní řád

Nákupní řád - Suché-zipy.cz

 1. Zboží bude kupujícímu, který si toto zboží závazně objednal prostřednictvím internetové aplikace prodávajícího, vyexpedováno (tj. předáno přepravci) do 1-5 pracovních dnů a odesláno na adresu, kterou kupující uvede v objednávkovém formuláři - dodávka zboží by v nejkrajnějším případě neměla přesáhnout dobu 10 pracovních dnů (dvou týdnů).
 2. Zboží, které kupující zaplatí předem (bankovním převodem na náš účet) bude expedováno do 24 hodin od připsání platby kupujícího na náš účet.
 3. Zboží bude expedováno v obalu, zabraňujícím jeho poškození. Ke zboží bude přiložen daňový doklad.
 4. Veškeré osobní údaje, které kupující uvede při objednávce zboží, budou pokládány za důvěrné v souladu se zákonem číslo 101/200 Sb. o ochraně osobních údajů a informací.

Vyhrazujeme si právo:

 1. K ceně zboží připočítat náklady na dopravu, pokud není uvedeno jinak.
 2. Odmítnout objednávku zákazníkovi, který v minulosti neodebral či řádně nezaplatil závazně objednané zboží.
 3. Stornovat objednávku, kde byla zvolena možnost "platba převodem" a kde nebyla platba zákazníka připsána na náš účet do 10 kalendářních dnů.

Kupující se zavazuje, že:

 1. Při objednávce zboží uvede úplné a pravdivé údaje (především místo dodání), zároveň souhlasí s tím, že dokončením objednávky (stisknutím tlačítka "Dokončit objednávku" na stránce s objednávkovým formulářem), bude tato objednávka považována za závaznou a bude expedována.
 2. Zakoupené zboží odebere a zaplatí cenu za něj dohodnutou s prodávajícím.

A zároveň je mu přiznáno:

 1. Právo reklamovat vadné zboží.
 2. V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. právo odstoupit bez udání důvodů od uzavřené smlouvy (objednávky), a to do 14 dnů od převzetí zásilky. Při odstoupení od smlouvy prosím zašlete zboží jako doporučený poštovní balík (dobírka nebude přijata) na naši adresu - akceptováno bude pouze zboží řádně zabalené, nepoškozené a nejevící známky opotřebení, zároveň zašlete se zbožím kopii daňového dokladu a údaje, kam mají být zaslány vrácené peníze (číslo účtu či kontaktní adresu, kam bude vrácená částka zaslána poštovní poukázkou). Na podnikatelské subjekty se odstoupení od smlouvy bez udání důvodu v souladu s výše uvedeným zákonem nevztahuje.
 3. Adresa pro zasílání veškerých zásilek i reklamací je: Petr Hlavatý - ASTRA PH, Petrklíčová 2367/18, 10600 Praha 10

 


Hlavní stránkaHlavní stránka

Košík  

(prázdný)

Novinky

Momentálně nejsou žádné novinky